ANA MENÜ
Anasayfa
İdarecilerimiz
Müftülerimiz
Personelimiz
Cami ve Kuran Kurslarımız
Program Videolarımız
Müftülüğümüzden Haberler
Haberler
Arama
İletişim
İlmihal 1-2
İSTATİSTİKLER
OS: Windows
PHP: 5.2.17
MySQL: 5.6.33
Zaman: 19:04
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Üyeler: 719
Haberler: 1164
Web Bağlantıları: 0
Ziyaretçiler: 2597602
NAMAZ VAKİTLERİ
Öğrencilerle Buluşma PDF Yazdır E-posta
Yazar Media Station Web Center   
Wednesday, 10 December 2014

ÖĞRENCİLERLE SOHBET BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

İlçe Müftümüz Dr. Abdulkadir Karakuş’un okullardaki “Değerler Eğitimi Buluşmaları” çerçevesindeki sohbet programları devam ediyor. İlçe Müftümüz bu kapsamda, 10 Aralık Çarşamba günü de Serik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

OkulunKonferans Salonunda gerçekleştirilen program, Okul Müdürü Şerif Ramazan Kaplan’ın takdim konuşmasıyla başladı ve sözlerinin sonunda İlçe Müftümüzü kürsüye davet etti.

İlçe Müftümüz Dr. Abdulkadir Karakuş da kürsüye gelerek, bu buluşmaya imkân veren idareci ve öğretmenlere teşekkürle başladığı sözlerine, gelecek umudumuz sevgili öğrencilerimiz diye öğrencileri selamlayarak devam etti. Belirli bir süreyi geçirmek üzere geldiğimiz bu dünyada, Allah tarafından sınandığımız, dünyada büyük ödüllerin vaat edildiği bir yarış içerisinde olduğumuz ve bu yarışı kazanmak için gayret etmemiz gerektiği ile ilgili konuşmasını, bir sohbet havası içerisinde takdim etti.

Programın sonunda Okul Müdürü Şerif Ramazan Kaplan bir teşekkür konuşması yaparak, günün anısına İlçe Müftümüze bir çiçek buketi takdim etti.

 
< Önceki   Sonraki >
web tasarım
moda
web tasarım