ANA MENÜ
Anasayfa
İdarecilerimiz
Müftülerimiz
Personelimiz
Cami ve Kuran Kurslarımız
Program Videolarımız
Müftülüğümüzden Haberler
Haberler
Arama
İletişim
İlmihal 1-2
İSTATİSTİKLER
OS: Windows
PHP: 5.2.17
MySQL: 5.6.36
Zaman: 09:03
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Üyeler: 719
Haberler: 1164
Web Bağlantıları: 0
Ziyaretçiler: 2647218
NAMAZ VAKİTLERİ
Müftülükten Ziyaret PDF Yazdır E-posta
Yazar Media Station Web Center   
Friday, 17 October 2014

MÜFTÜLÜĞÜMÜZ HEYETİ BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNDU

Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle müftülüğümüzde oluşturulan bir komisyon; şehit ailesini, emekli din görevlilerini, İmam Hatip Ortaokulu’nu, İmam Hatip Lisesi’ni ve hastane çalışanları ile hastanede yatan hastaları ziyaret ederek, onlara çeşitli hediyeler verdiler.

Hafta içerisinde ilk olarak ilçe merkezinde oturan şehit ailesini ziyaret ettiler. Şehidimizin annesi ve kardeşiyle görüşen komisyon üyeleri, şehidimiz ve tüm geçmişlerimiz için Kur’an-ı Kerim okuyup dua yaptılar. Emekli din görevlilerinden Mehmet Karataş ve Yaşar Küçükdemir’i evlerinde ziyaret ettiler. İmam Hatip Ortaokulu ve İmam Hatip Lisesi’ni de ziyaret eden müftülüğümüz komisyon üyeleri, okullarda Müdür ve Öğretmenlerle görüştüler. Son olarak Devlet Hastanesi’ne giden komisyon üyeleri hastane başhekimi, doktorlar ve çalışanlarla görüştü. Yatan hastaları odalarında ziyaret ederek geçmiş olsun temennilerinde bulundu.

Bütün bu ziyaretler hakkında İlçe Müftü Vekilimiz Mustafa Güner;  “Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Diyanet Camiası’nın altyapısını oluşturan İmam-Hatip Okulları’nı, bizimle birlikte çalışıp emekli olmuş emektar ve fedakâr Din Görevlilerini unutamazdık. Vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıp, yakınlarına şehitlik mertebesinin mertebelerin en büyüğü olduğunu ve onunla gurur duymaları gerektiğini söyledik. Hasta ziyareti ile de, hastalara moral vermiş, onların gönlünü almış, acılarını paylaşmış, sosyal ilişkiler ve dostluklar geliştirmiş olduk” dedi.

Müftü Vekili Güner; “21 Ekim Salı günü akşamı Karalar Düğün Salonunda yapılacak Mealli Kur’an-ı Kerim Ziyafetine halkımızın yoğun bir şekilde katılmasını talep ediyoruz” diyerek, sözlerini tamamladı.  

 
< Önceki   Sonraki >
web tasarım
moda
web tasarım