ANA MENÜ
Anasayfa
İdarecilerimiz
Müftülerimiz
Personelimiz
Cami ve Kuran Kurslarımız
Program Videolarımız
Müftülüğümüzden Haberler
Haberler
Arama
İletişim
İlmihal 1-2
İSTATİSTİKLER
OS: Windows
PHP: 5.2.17
MySQL: 5.6.33
Zaman: 20:05
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Üyeler: 719
Haberler: 1164
Web Bağlantıları: 0
Ziyaretçiler: 2595855
NAMAZ VAKİTLERİ
Soma Şehitleri İçin Hatim PDF Yazdır E-posta
Yazar Media Station Web Center   
Friday, 16 May 2014

SEHER VAKTİ ELLER SOMA ŞEHİTLERİ İÇİN AÇILDI

Belek Merkez Camii, 16 Mayıs Cuma günü sabah namazında, Soma şehitleri için duada buluşmak üzere camilere koşanları ağırladı. 

Sabah namazında dua buluşmasına İlçe Kaymakamı Erol Rüstemoğlu, Garnizon Komutanı Beşir Açar, Emniyet Müdürü Fatih İnceyavuz, İlçe Müftümüz Dr. Abdulkadir Karakuş, Müftülüğümüz Şube Müdürü Mustafa Güner, Din Görevlileri ve kadın-erkek büyük bir cemaat katıldı.

İlçe Müftümüz Dr. Abdulkadir Karakuş, sabah namazını kıldırdıktan sonra kısa bir konuşma yaptı ve konuşmasında: "Gecenin karanlıklarını, sabahın aydınlığına dönüştüren Rabbimizin, karanlık dehlizlerde nur ve ışık bekleyen tüm kardeşlerimize, Bedir'deki ashabın imdadına gönderdiği melekleriyle aydınlık ve kurtuluş göndermesini diliyorum" dedi.

Yoğun bir katılımın olduğu sabah namazı sonrası, çevre Din Görevlilerinin okuduğu kısa surelerin ardından eller semaya soma şehitleri için açıldı. Okunan hatimler onlara bağışlandı. İlçe Müftümüzün ağzından, seher vaktinin nurunun ve bereketinin ülkemizi ve gönüllerimizi aydınlatması dilekleriyle, milletimizi böyle büyük ve elim felaketlerden koruması için Yüce Mevla'ya tazarru ve niyazda bulunuldu.

 Çıkışta cemaate kahvaltı ikramı yapıldı.

 
< Önceki   Sonraki >
web tasarım
moda
web tasarım