ANA MENÜ
Anasayfa
İdarecilerimiz
Müftülerimiz
Personelimiz
Cami ve Kuran Kurslarımız
Program Videolarımız
Müftülüğümüzden Haberler
Haberler
Arama
İletişim
İlmihal 1-2
İSTATİSTİKLER
OS: Windows
PHP: 5.2.17
MySQL: 5.6.36
Zaman: 11:17
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Üyeler: 719
Haberler: 1164
Web Bağlantıları: 0
Ziyaretçiler: 2652429
NAMAZ VAKİTLERİ
İlçemizde Kur'an Ziyafeti PDF Yazdır E-posta
Yazar Media Station Web Center   
Wednesday, 14 May 2014

İLÇEMİZDE KUR’AN ZİYAFETİ

Din görevlileri arası Kuran-ı Kerim'i Güzel Okuma yarışması il elemeleri ilçemiz Merkez Caminde 13 Mayıs Salı günü yapıldı.

Yarışma programına İlçe Müftümüz Dr. Abdülkadir Karakuş’un ev sahipliğinde;  Kaymakam Erol Rüstemoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, İl Müftüsü Osman Artan, İl Müftü Yardımcısı İbrahim Keser, Konyaaltı Müftüsü Hüseyin Uysal, Aksu Müftüsü Mustafa Şimşek, İl Müftülüğü Din Hizmetleri Şube Müdürü Veli Sağlam, İlçe Müftülüğümüz Şube Müdürü Mustafa Güner, ilçeleri temsilen yarışmacı din görevlileri ve vatandaşlar katıldı. 

Yarışmacılar onar dakikalık süre içerisinde, kura ile tespit edilen sayfaları okudular. Kadın erkek kalabalık bir dinleyicinin katılımıyla yapılan yarışmada dinleyicilere güzel bir kuran ziyafeti sunuldu. İl Müftüsü Osman Artan öğle namazı öncesi cemaate kısa bir konuşma yaptı ve öğle namazını kıldırdı. Namazın ardından dereceye girenler açıklandı. Birinci olan Döşemealtı Müftülüğünden Mehmet Karaaslan’a ödülünü İlçe Kaymakamı Erol Rüstemoğlu, ikinci olan Konyaaltı Müftülüğünden Ramazan Tıraş’a ödülünü İl Müftüsü Osman Artan, üçüncü olan Demre Müftülüğünden Abdullah Saygı Güneş’e ödülünü Belediye Başkan Vekili Yusuf  Kaya, diğer yarışmacıların hediyelerini de İl Müftü Yardımcısı İbrahim Keser verdi. 

Çıkışta hayırseverlerin hazırladığı lokma tatlısı ikram edildi.

 

  

Son Güncelleme ( Wednesday, 14 May 2014 )
 
< Önceki   Sonraki >
web tasarım
moda
web tasarım