ANA MENÜ
Anasayfa
İdarecilerimiz
Müftülerimiz
Personelimiz
Cami ve Kuran Kurslarımız
Program Videolarımız
Müftülüğümüzden Haberler
Haberler
Arama
İletişim
İlmihal 1-2
İSTATİSTİKLER
OS: Windows
PHP: 5.2.17
MySQL: 5.6.36
Zaman: 11:20
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Üyeler: 719
Haberler: 1164
Web Bağlantıları: 0
Ziyaretçiler: 2652442
NAMAZ VAKİTLERİ
Miniklere Ziyaret PDF Yazdır E-posta
Yazar Media Station Web Center   
Tuesday, 31 December 2013

İLÇE MÜFTÜMÜZDEN ETÜT MERKEZİNİN MİNİKLERİNE ZİYARET

İlçe Müftümüz Dr. Abdulkadir Karakuş 31 Aralık Salı günü Başarı Etüt Merkezi öğrencileri ile bira araya geldi. Onlara Diyanet İşleri Başkanlığının bu yıl ilk olarak hazırlayıp çocukların istifadesine sunduğu, Diyanet Çocuk Takvimlerinden hediye etti.

İlçe Müftümüz, Etüt merkezindeki çocuklarla, idareci ve öğretmenlerle bir araya gelerek onlarla hasbıhal etti. Çocuklarla yaptığı kısa söyleşide, onlara; koskoca bir yılı tamamlayıp yeni bir yıla gireceğimiz şu anlarda, geçmişin hesabını iyi yapıp geleceğimizi de ona göre planlamak lazımdır dedi. Yeni yılın bize bereketler, iyilik ve güzellikler getirmesi için, her yeni bir işe başladığımızda yaptığımız gibi, besmeleyle, Allah'a karşı sorumluluklarımız olduğu bilinciyle yeni yıla girmek, yeni yılda geçmişteki eksiklerimizi telafi etmek, daha başarılı, bir önceki yıldan daha ileri konumlarda olmak için gayret sarf etmek gerekir dedi.

Çocukların ilginç sorularını da cevaplayan İlçe Müftümüz Dr. Abdulkadir Karakuş; onlara Diyanet işleri Başkanlığının bu yıl ilk defa hazırladığı Diyanet Çocuk Takvimlerinden hediye etti.

 
< Önceki   Sonraki >
web tasarım
moda
web tasarım