ANA MENÜ
Anasayfa
İdarecilerimiz
Müftülerimiz
Personelimiz
Cami ve Kuran Kurslarımız
Program Videolarımız
Müftülüğümüzden Haberler
Haberler
Arama
İletişim
İlmihal 1-2
İSTATİSTİKLER
OS: Windows
PHP: 5.2.17
MySQL: 5.6.33
Zaman: 04:04
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Üyeler: 719
Haberler: 1164
Web Bağlantıları: 0
Ziyaretçiler: 2595371
NAMAZ VAKİTLERİ
İlçemizde Bayramlaşma PDF Yazdır E-posta
Yazar Media Station Web Center   
Monday, 14 November 2011

Müftülüğümüz konferans salonunda yapılan Kurban Bayramı kutlamalarına; Kaymakam Ahmet Ümit, Jandarma Komutanı Binbaşı Beşir Açar, Belediye Başkanı Mehmet Habalı, Karadayı Belediye Başkanı Ali Çırpıcı, Emniyet Müdürü Fatih İnceyavuz, İlçe Müftüsü Mustafa Altun, Gıda tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Çömezoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ragıp Okudan, diğer daire amirleri, meslek odaları temsilcileri, sivil toplum kurumları temsilcileri ve vatandaşlar katıldılar.

Kurban Bayramı kutlama programında bir konuşma yapan İlçe Kaymakamımız Ahmet Ümit bayramların birlik, berberlik ve kardeşlik vurgusunun en önemli öğelerinden olduğunu belirtti. İlçe Kaymakamımız Ahmet Ümit tüm vatandaşların ve protokolün bayramlarını kutladı.

Müftülüğümüz konferans salonunda yapılan bayramlaşma programından sonra protokol üyeleri ve vatandaşlar İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek askerlerle bayramlaştılar. Protokol üyeleri daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne geçerek polislerin de bayramını kutladılar. Bayramlaşma programı şehit ailelerini ziyaret edilmesi ile sona erdi.

 
< Önceki   Sonraki >
web tasarım
moda
web tasarım