ANA MENÜ
Anasayfa
İdarecilerimiz
Müftülerimiz
Personelimiz
Cami ve Kuran Kurslarımız
Program Videolarımız
Müftülüğümüzden Haberler
Haberler
Arama
İletişim
İlmihal 1-2
İSTATİSTİKLER
OS: Windows
PHP: 5.2.17
MySQL: 5.6.36
Zaman: 09:10
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Üyeler: 719
Haberler: 1164
Web Bağlantıları: 0
Ziyaretçiler: 2647249
NAMAZ VAKİTLERİ
Gençler Orta Mahalle Camiinde İtikafa Girdi PDF Yazdır E-posta
Yazar Media Station Web Center   
Sunday, 26 June 2016

GENÇLER ORTA MAHALLE CAMİİNDE İTİKAFA GİRDİ

Serik Müftülüğü Gençlik Kolları Orta Mahalle Camiinde, 24 Haziran Cuma Akşamı teravih namazı ile başlayıp 25 Haziran teravih namazı ile sona eren, gençlerin katıldığı itikaf programı düzenledi.

Serik Müftülüğü Gençlik Kolları temsilcisi ve Orta Mahalle Cami İmam-Hatibi Ahmet Akkaya’nın organize ettiği Program 24 Haziran Cuma akşamı teravih namazı sonrası İlçe Müftüsü Dr. Mehmet Malkoç’ un gençlerle sohbeti ile başladı. İtikaf süresince Burmahancı Cami İmam-Hatibi Ali Osman Demir, Halil Kuş Cami İmam-Hatibi Bekir Sait Kuzey, Gedik Cami İmam-Hatibi Nejdet Güray ve Etler Mahallesi Hapıllar Cami İmam-Hatibi İsmail Eken itikaf süresince gençlerle sohbet ettiler. Gençler kalan zamanlarda Kur’anı Kerim okudular, tevhit hatmi yaptılar ve nafile ibadetlerle vakit geçirdiler. O gece sahur yemeğini beraber yediler ve akşamında da iftarı beraberce açtılar. Tuvalet ve abdest ihtiyacı dışında vakitlerini camide geçirdiler.

İlçe Müftüsü Dr. Mehmet Malkoç unutulmaya yüz tutan bir sünneti yerine getirmek ve gençlerimizi itikaf ibadetine alıştırmak maksadıyla böyle bir program düzenlediklerini söyledi. Programa maddi manevi katkı sağlayanlara ve katılanlara da teşekkür etti.

Son Güncelleme ( Sunday, 26 June 2016 )
 
< Önceki   Sonraki >
web tasarım
moda
web tasarım