ANA MENÜ
Anasayfa
İdarecilerimiz
Müftülerimiz
Personelimiz
Cami ve Kuran Kurslarımız
Program Videolarımız
Müftülüğümüzden Haberler
Haberler
Arama
İletişim
İlmihal 1-2
İSTATİSTİKLER
OS: Windows
PHP: 5.2.17
MySQL: 5.6.36
Zaman: 11:12
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Üyeler: 719
Haberler: 1164
Web Bağlantıları: 0
Ziyaretçiler: 2652390
NAMAZ VAKİTLERİ
Müftülüğümüz Kermesi Başladı PDF Yazdır E-posta
Yazar Media Station Web Center   
Wednesday, 27 April 2016

İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ KERMESİ BAŞLADI

 

İlçe Müftülüğünün organize ettiği, Kur’an Kursu öğreticileri ve öğrencileri ile din görevlilerinin katkı sağladığı kermes 27 Nisan Çarşamba günü eski belediye binası önünde başladı. Kermes 29 Nisan Cuma gününe kadar devam edecek.

 

İlçe protokolü, siyasiler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar kermesi ziyaret ederek katkı sağlıyorlar. 27 Nisan Çarşamba günü Abdurrahmanlar mahallesinde de, o bölgedeki Kur’an Kursları ve din görevlileri kermes yaptı. Abdurrahmanlar mahallesinde düzenlenen kermesi ilçe Kaymakamı Dr. Rıfat Altan ve İlçe Müftüsü Dr. Mehmet Malkoç ziyaret etti. 29 Nisan günü de Gebiz mahallesinde kermes yapılacak.

 

İlçe Müftüsü Dr. Mehmet Malkoç açılan kermesle ilgili olarak “Kermese 46 Kur’an Kursumuz öğretici ve öğrencileri ile din görevlilerimiz destek veriyor. Kermesin geliri ile öncelikli olarak ilçemizde Orta Mahallede 4-6 yaş grubu Kur’an Kursu açacağız. Tabi ki yetişkinler için açık olan ihtiyaç odaklı tüm kurslarımızın ihtiyaçlarını da gidereceğiz. Kermesimizin asıl amacı Kur’an okumaya teşvik etmek ve Kur’an Kursları ile bir araya gelerek birliktelik oluşturmaktır” dedi.

 

 
Son Güncelleme ( Thursday, 28 April 2016 )
 
< Önceki   Sonraki >
web tasarım
moda
web tasarım