ANA MENÜ
Anasayfa
İdarecilerimiz
Müftülerimiz
Personelimiz
Cami ve Kuran Kurslarımız
Program Videolarımız
Müftülüğümüzden Haberler
Haberler
Arama
İletişim
İlmihal 1-2
İSTATİSTİKLER
OS: Windows
PHP: 5.2.17
MySQL: 5.6.36
Zaman: 04:39
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Üyeler: 719
Haberler: 1164
Web Bağlantıları: 0
Ziyaretçiler: 2622327
NAMAZ VAKİTLERİ
Namaz ve Cami PDF Yazdır E-posta
Yazar Media Station Web Center   
Thursday, 15 October 2015

İLÇE MÜFTÜLÜĞÜMÜZDEN CAMİ VE NAMAZ EKSENLİ HAYAT

İlçe Müftülüğümüz Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle 14 Ekim Çarşamba Akşamı Serik İmam-Hatip Ortaokulu salonunda “Cami ve namaz Eksenli Hayat” konulu konferans düzenledi.

İlçe Müftümüz Dr. Abdulkadir Karakuş’un evsahipliğinde Doç. Dr. Mustafa Özcan ‘ın konuşmacı olarak katıldığı programa Antalya Büyükşehir Belediyesi Serik Temsilcisi Ramazan Etli, Milletvekili adayı İzzet Yılmaz, Okul Müdürleri, öğretmenler, din görevlileri, Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Sunumunu Müftülük Şube Müdürü Mustafa Güner’in yaptığı programda Belek Mahallesi Mecekler Camii İmam-Hatibi Muhammet Necati Kaban Kur’anı Kerim okudu. Diyanet İşleri Başkanlığının hazırladığı tanıtım filmi ve sinevizyon izlendi. İlçe Müftümüz Dr. Abdulkadir Karakuş yaptığı açılış konuşmasında, bu birlikteliğimizin, bizlerin namazın bütün bereketlerine nail olacağımız kazanımlarla donanmamıza vesile olmasını diliyorum diyerek misafirleri selamladı.

Konuşmacı Doç. Dr. Mustafa Özcan hayatın içinden anekdotlarla ibadetin önemini, Namazın bereketini, Caminin hayatımızdaki yerini çarpıcı bir biçimde ifade etti.

Program plaket takdimi ile sona erdi.

Son Güncelleme ( Friday, 16 October 2015 )
 
< Önceki   Sonraki >
web tasarım
moda
web tasarım