ANA MENÜ
Anasayfa
İdarecilerimiz
Müftülerimiz
Personelimiz
Cami ve Kuran Kurslarımız
Program Videolarımız
Müftülüğümüzden Haberler
Haberler
Arama
İletişim
İlmihal 1-2
İSTATİSTİKLER
OS: Windows
PHP: 5.2.17
MySQL: 5.6.33
Zaman: 03:56
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Üyeler: 719
Haberler: 1164
Web Bağlantıları: 0
Ziyaretçiler: 2595338
NAMAZ VAKİTLERİ
Mezuniyet Programları PDF Yazdır E-posta
Yazar Media Station Web Center   
Tuesday, 18 August 2015

YAZ KUR’AN KURSLARIMIZIN MEZUNİYET PROGRAMLARI BAŞLADI

Selimiye Camii ve Selimiye Kur’an Kursunda Yaz Kur’an Kursuna devam eden öğrencilerin mezuniyeti anısına düzenlenen mezuniyet töreni, 17 Ağustos Pazartesi akşamı Gündoğdu düğün salonunda yapıldı.

Selimiye Camii İmam-Hatibi Galip Aksay, Müezzin-Kayyım Erdal Yol, Selimiye Kur’an Kursu Öğreticileri Meral Almaz ve Raziye Er’in hazırladıkları programa İlçe Müftümüz Dr. Abdulkadir Karakuş, öğrenci velileri, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Program, minik öğrencilerin Kur’an-ı Kerim ve mealini okumaları ile başladı. İlçe Müftümüz Dr. Abdulkadir Karakuş yaptıkları konuşmalarında; çocuklarımızın yaz tatilini Kur’an öğrenerek geçirmelerinin önemli olduğunu söyledi. Kur’anı Kerim, birlik ve beraberliğimizi sağlar. Bizleri birbirimize bağlar dedi. Sinevizyon gösteriminin ardından öğrenciler Kur’an-ı Kerim, ilahi ve şiirler okudular. Yarışmalar yapıldı. Öğrenciler günün anısına pasta kesip misafirlere ikram ettiler.

Öğrencilerin topluca yaptıkları duanın ardından İlçe Müftümüzün yine öğrencilerle birlikte yapmış oldukları duaya âminler eşlik etti. Program dua ile sona erdi.

Son Güncelleme ( Tuesday, 18 August 2015 )
 
< Önceki   Sonraki >
web tasarım
moda
web tasarım