ANA MENÜ
Anasayfa
İdarecilerimiz
Müftülerimiz
Personelimiz
Cami ve Kuran Kurslarımız
Program Videolarımız
Müftülüğümüzden Haberler
Haberler
Arama
İletişim
İlmihal 1-2
İSTATİSTİKLER
OS: Windows
PHP: 5.2.17
MySQL: 5.6.36
Zaman: 11:06
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Üyeler: 719
Haberler: 1164
Web Bağlantıları: 0
Ziyaretçiler: 2652350
NAMAZ VAKİTLERİ
Din Görevlilerinden Piknik PDF Yazdır E-posta
Yazar Media Station Web Center   
Monday, 27 April 2015

SERİK DİN GÖREVLİLERİ PIKNIKTE BULUŞTU

Serik İlçe Müftülüğü tarafından din görevlileri ve ailelerine yönelik olarak birlik ve beraberliği sağlamak ve personel arasında kaynaşma ve dayanışma ruhunu güçlendirmek amacıyla piknik düzenlendi.

Sponsorluğunu Diyanet-Sen ve Diva-Sen ilçe temsilciliklerinin yaptığı piknik programına aileleriyle birlikte ilçe genelinde görev yapan din görevlileri ve Müftülük yetkilileri katıldı. Personel arasında birlik, beraberlik, tanışma, dayanışma ve kaynaşmayı hedefleyerek düzenlenen bu etkinliğin, hem görevlileri hem de aileleri arasında daha samimi bir birlikteliğe vesile olacağına inandığını vurgulayan İlçe Müftüsü Dr. Abdulkadir Karakuş, Kutlu Doğum Haftasının yoğun programlarının akabinde düzenlediğimiz bu program, umuyorum ki hepimizin hizmetteki verimliliğini de artıracaktır. Görevlilerimizle beraber dinlenme ve yeni hizmet planlamaları yapma imkânı veren bu piknik programı son derece verimli geçmiştir. Din hizmetlerinde başarı ve istikrarın yakalanabilmesi için personel arasında belli zamanlarda sosyal kültürel etkinlik ve faaliyetlerin yapılması önem arz etmektedir. Bu etkinliğimizin de, daha güzel ve verimli hizmetlerin gerçekleştirilmesine vesile olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Güzel ve samimi bir etkinlikte bir araya gelmenin kendilerini çok sevindirdiğini vurgulayan din görevlileri ise organizasyonun düzenlenmesine vesile olan İlçe Müftülüğü ve sendika yetkililerine teşekkür ederek benzeri faaliyetlerin devam etmesi temennisinde bulundular.

 
< Önceki   Sonraki >
web tasarım
moda
web tasarım