ANA MENÜ
Anasayfa
İdarecilerimiz
Müftülerimiz
Personelimiz
Cami ve Kuran Kurslarımız
Program Videolarımız
Müftülüğümüzden Haberler
Haberler
Arama
İletişim
İlmihal 1-2
İSTATİSTİKLER
OS: Windows
PHP: 5.2.17
MySQL: 5.6.33
Zaman: 20:16
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Üyeler: 719
Haberler: 1164
Web Bağlantıları: 0
Ziyaretçiler: 2595924
NAMAZ VAKİTLERİ
Belgelerini Aldılar PDF Yazdır E-posta
Yazar Media Station Web Center   
Monday, 06 April 2015

SERİK’TE DİN GÖREVLİLERİ BELGELERİNİ ALDILAR

İlçe Müftülüğümüz tarafından Din Görevlilerine yönelik olarak düzenlenen Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Kursu, sekiz haftalık bir eğitim sürecinin ardından yapılan Belge Töreniyle sona erdi.

6 Nisan Pazartesi günü, Hizmet İçi Eğitim Kursunun sona ermesi münasebetiyle,  tüm kursiyerler, Müftülük Şube Müdürü Mustafa Güner, Kurs Öğreticisi Hastane Camii İmam-Hatibi Necdet Yeral ve Küçük Belkıs Camii İmam-Hatibi Abdullah Kanatsız’dan oluşan komisyon marifetiyle başarılı görülerek Belge almaya hak kazandılar.

Belge Törenine İlçe Müftümüz Dr. Abdulkadir Karakuş da katılarak bir konuşma yaptı. Konuşmasında, tüm kursiyerleri ve öğreticilerini gösterdikleri başarıdan ve gayretlerinden dolayı tebrik etti. Kur’an-ı Kerim’i güzel okumak, onu güzelce anlamak ve yaşamak demektir dedi. Umarım bu kursumuzun bereketiyle, okuduğumuz Kur’an hançerelerimizden gönüllerimize inerek tavır ve davranışlarımıza estetik ve bereket kazandırır, temennisiyle konuşmasını tamamladı.

Kursiyerler belgelerini bir birlerinin ellerinden dualarla aldılar ve program, hatıra fotoğrafının çekilmesinden sonra nihayete erdi.

 
< Önceki   Sonraki >
web tasarım
moda
web tasarım