ANA MENÜ
Anasayfa
İdarecilerimiz
Müftülerimiz
Personelimiz
Cami ve Kuran Kurslarımız
Program Videolarımız
Müftülüğümüzden Haberler
Haberler
Arama
İletişim
İlmihal 1-2
İSTATİSTİKLER
OS: Windows
PHP: 5.2.17
MySQL: 5.6.33
Zaman: 19:10
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Üyeler: 718
Haberler: 1164
Web Bağlantıları: 0
Ziyaretçiler: 2543452
NAMAZ VAKİTLERİ
Kız Meslekte Değerler Eğitimi PDF Yazdır E-posta
Yazar Media Station Web Center   
Monday, 16 February 2015

İLÇEMİZ KIZ MESLEK LİSESİNDE DEĞERLER EĞİTİMİ

İlçe Müftümüz Dr. Abdulkadir Karakuş Değerler Eğitimi Programları çerçevesinde, Kız Meslek Lisesi Öğrencileriyle bir araya geldi. Yardımlaşma ve İşbirliği konusunun işlendiği toplantıda, Na’t ve İlahi okundu.

Kız Meslek Lisesi Öğretmenlerinden Bekir Yıldız’ın sunumuyla başlayan programda Okul Müdiresi Mümine Aydın ve Okul Öğretmenleri de hazır bulundu. Öğrencilerin Na’t ve İlahi okumasından sonra kürsüye gelen İlçe Müftümüz; bu programla bir araya gelmemize vesile olan idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum diyerek sözlerine başladı ve Allah’ın bizlere bir takım değerler lütfettiğini, insanoğlunun hayatı boyunca bu değerleri kullanarak bir ömür sürmesi gerektiğini anlattı.

Allah’ın yaratılışımızı farklı kıldığı ve bu farklılıkların ahenkli bir hayata kapı araladığını örneklerle ifade etti. Bu farklılığın bir sonucu olarak bir birimize ihtiyacımızın olacağını ve yardımlaşmamız gerektiğini söyledi. Bu duygularla yapılan tüm dayanışmaların bizim lehimize olan iyilikler olduğunu ve bizi Allah’a yaklaştıracağını belirtti. Soru cevap bölümüyle program sona erdi.

Programın sonunda Okul Müdiresi tarafından İlçe Müftümüze plaket takdim edildi.

 
< Önceki   Sonraki >
web tasarım
moda
web tasarım