ANA MENÜ
Anasayfa
İdarecilerimiz
Müftülerimiz
Personelimiz
Cami ve Kuran Kurslarımız
Program Videolarımız
Müftülüğümüzden Haberler
Haberler
Arama
İletişim
İlmihal 1-2
İSTATİSTİKLER
OS: Windows
PHP: 5.2.17
MySQL: 5.6.33
Zaman: 18:32
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Üyeler: 718
Haberler: 1164
Web Bağlantıları: 0
Ziyaretçiler: 2541793
NAMAZ VAKİTLERİ
Gençlik Sabah Namazlarında PDF Yazdır E-posta
Yazar Media Station Web Center   
Friday, 16 January 2015

GENÇLİK SABAH NAMAZLARINDA BULUŞUYOR

 

İlçemiz Merkez Camiinde 16 Ocak Cuma günü sabah namazında Gençlikle namaz, dua ve zikirde buluşma programı düzenlendi. Karanlıkların aydınlığa evirildiği vakitte, gönüllerin iman nuruyla buluşması duasına hep birlikte âminlerle eşlik edildi.

 

Kalabalık bir cemaatle kılınan sabah namazını, Müftülük Şube Müdürü Mustafa Güner’in kıldırmasının ardından, Merkez Camii İmam-Hatibi İsmail Erkek Zikri Şerif okudu.

 

İlçe Müftümüz Dr. Abdulkadir Karakuş kısa bir konuşma yaptı ve konuşmasında;Allah yarattığı her şeyi görüp gözetmekte ve koruyup kollamaktadır. Onların ihtiyacı olan her şeyi bilmektedir. Hayatın devam etmesi için gerekli şartları en güzel şekilde hazırladığı gibi, maneviyatımızı besleyecek olan ihtiyaçlarımızı da gönderdiği peygamberleri vasıtasıyla bildirmiştir dedi. Seher vaktindeki bu buluşmamızın maneviyatımızı besleyecek donanımları elde etmemize zemin olması temennileriyle konuşmasını tamamladı.

 

Okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından, İlçe Müftümüzün yaptığı dua ile program sona erdi. Çıkışta sabah namazına iştirak eden herkese gençlerin hazırladığı kahvaltı ikram edildi.

 

  

 

 

 

 

 

Son Güncelleme ( Friday, 16 January 2015 )
 
< Önceki   Sonraki >
web tasarım
moda
web tasarım